I Niedziela Postu 06.03.2022

1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu oraz ostatni dzień Kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla każdego z nas czasem zbliżania się do Boga, pracy nad sobą i wrażliwości na potrzeby innych. Kościół w sposób szczególny zaprasza nas do praktykowania modlitwy, postu i jałmużny.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. ( kolekta na inwestycje )

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 16.00.

5. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek – Kurowo godz. 16:00, Jackowo godz. 15.:30,. Piątek – Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo