II Niedziela Adwentu 05.12.2021

1. Dziś druga niedziela Adwentu. Trwamy w radosnym czasie oczekiwania na spotkanie z Panem. Jednocześnie już po raz 22. obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wpieramy modlitwą wspólnoty chrześcijan mieszkających za naszą wschodnią granicą.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Kolekta inwestycyjna za tydzień.

3. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 9.30 w Ciekocinie – poświęcenie medalika dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

5. Zapraszam na roraty do Ciekocina na godz. 7:30.

6. W środę, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego. Ta prawda wiary towarzyszy Kościołowi od samego początku. Msze św. Ciekocino 7:30, Sasino 16:00.

7. Zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na wschodzie.

8. Pan organista roznosi opłatki wigilijne do naszych domów.