II Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Nie tylko niosą światło Ewangelii, ale także codzienną pomoc. Módlmy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczali Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. ( kolekta inwestycyjna )

4. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo

5. Zbiórka do puszek na misje.

6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł + Bogusław Osiewalski z Jackowa Pogrzeb Poniedziałek godz. 13:00 – Jackowo