III Niedziela Adwentu 11.12.2022

To już połowa Adwentu. W tym tygodniu, a dokładnie od soboty, 17 grudnia, wkroczymy w okres bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przypatrzmy się, jak przeżywamy ten święty czas? Może to właściwy moment na korektę naszego postępowania, na pojednanie się z Bogiem i bliźnimi przez szczerą spowiedź. Kościół przychodzi z pomocą jako szafarz Bożego miłosierdzia oraz przez piękno i bogactwo adwentowej liturgii. Pamiętajmy, że nasza życiowa droga wiedzie ku ostatecznemu spotkaniu z Bogiem – Sprawiedliwym Sędzią. Zatem wykorzystajmy ten czas na szczególne pogłębienie więzi z domownikami oraz z naszym Kościołem parafialnym, w którym uczymy się przyjaźni z Bogiem, aby w tej przyjaźni dalej wzrastać, dojrzewać i dzielić się nią z innymi.

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. ( kolekta na inwestycje )

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

3. Mszy św. o godz. 9.30 w Ciekocinie – poświęcenie medalika dzieci, które przygotowują się do I Komunii św

4. Zapraszam na roraty do Ciekocina na godz. 7:30.

5. Spowiedź świętami przed świętami Jackowo i Kurowo 17.00, Ciekocino 17.30, Sasino 18.00 – 18.30. Czwartek 15 grudnia 2022

6. Pan organista będzie od przyszłej niedzieli roznosił opłatki wigilijne do naszych domów.