III Niedziela Wielkanocy 01.05.2022

1. Dziś trzecia niedziela Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Apostołowie doświadczyli Jego mocy, kiedy dokonali cudownego połowu ryb. Niech moc Chrystusa, której doświadczyliśmy w Eucharystii, uzdalnia nas do podejmowania codziennych obowiązków.

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

3. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień kolekta na inwestycje.

4. 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św., tak jak w niedzielę.

5. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00

6. W następną niedzielę 8 maja odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Sasino – zmiana godzin Mszy św. o godz. 9.30. Uroczysta msza św. z okazji I Komunii św. w Ciekocinie g. 11.00. W sobotę 7 maja o g. 10.00 odbędzie się Spowiedź święta dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. W środę 04 maja do Ciekocina zapraszam, na godz. 17.00 dzieci które. przygotowują się do I Komunii św.

7. Ze zbiórki do puszek dla poszkodowanych w pożarze w Sasinie zebrano 1050,zł i 0,20 gr.

8. W sobotę odwiedzę chorych od g. 8.00

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Grażyna Banaszek z Rumi Wieczny odpoczynek…