III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021

1. Czas Wielkiego Postu to czas naszej metanoi, która oznacza przem
    ianę życia, podjęcie nowych wyzwań, pracę nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmianę myślenia pod wpływem słowa, które kieruje do nas Bóg. Aby je usłyszeć, trzeba się zatrzymać, wyciszyć, skierować uwagę serca na Boga. Jest wiele spraw ważnych, lecz nie zaniedbajmy tego, co naprawdę istotne.
  2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień kolekta na inwestycje.

4. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem mi

5. łości do Głowy Kościoła powszechnego.

6. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo.

7. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłos

8. ierdzia Bożego.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Jan Szczepaniak z Sasina.