III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022

1. Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po raz kolejny słyszymy słowa Zbawiciela: „Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie”. Bóg daje nam czas na wydawanie owoców nawrócenia. Nie marnujmy go.

4. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo

5. W piątek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia obchodzimy Dzień Świętości Życia. Msza św. Sasino 16:00, Ciekocino 17:00.

6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł + Piotr Brzózka z Sasina.