IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

1. Życie ciągle stawia przed nami nowe wyzwania. Są one okazją do głębszej refleksji nad wartościami i zasadami, którymi się kierujemy. Wielki Post wzywa każdego z nas do zrewidowania życia, postawienia sobie pytania, czy naprawdę idziemy śladem Bożych drogowskazów. Żyć to stawać się człowiekiem, a dla wierzących – stawać się chrześcijaninem. To proces, który dokonuje się w nas nieustannie. Na tej drodze wpatrujmy się w Jezusa, który podczas rozmowy z Nikodemem mówi jasno i konkretnie: trzeba się na nowo narodzić, aby żyć.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień kolekta na inwestycje.

4. Spowiedź świąteczna przed świętami będzie we wtorek 23 marca. Ciekocino 16.30, Sasino 16.30

5. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo.

6. W piątek 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza św. w Ciekocinie o 17.00

7. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sasino 18 marca godz. 11.00. Plac przy kościele.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego.