IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023

1. Dzisiejsza już czwarta niedziela Wielkiego Postu różni się nieco od pozostałych. W tradycji Kościoła nazywamy ją Niedzielą Laetare, czyli niedzielą radości. Widzimy to nawet w zmianie postnego fioletu na różowy kolor szat liturgicznych. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku.

4. Spowiedź świąteczna przed świętami będzie we wtorek 21 marca 17.00 – Jackowo, Kurowo. 17.30 – Ciekocino, 18.00 – Sasino.

5. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 16.00.

6. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek – Kurowo godz. 16:00, Jackowo godz. 15.:30,. Piątek – Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego ( Grób Pański w tym roku w Ciekocinie )

8. Ekstremalna Droga krzyżowa z Garcegorze – Łeba 24 marca, rozpoczęcie Msza św. godz. 22.00.