IV Niedziela zwykła 29.01.2023

1. Ostatnia niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

4. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 16.00 Sasino

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek – Sasino godz. 15.40. Ciekocino – godz. 16.50. ( spowiedź )

7. Odwiedziny chorych (sobota) godz. 8:00. Msza św. godz. 7.30, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 10.00.

8. W Czwartek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przyniesiemy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Panu Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Sasino – Msza św. godz. 16.00 ; Ciekocino – Msza św. o 17.oo ( dzieci które przygotowują się do I Komunii) Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na zakony i zgromadzenia zakonne.