Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

1. Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus dał grzesznikom święto Miłosierdzia jako ostatnią deskę ratunku. Z dobrze odprawioną spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar. Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. w Sasinie.

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

3. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Kolekta na inwestycje

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 16.00

5. Zapraszam na wystawę św. Jana Paweł II obrońca praw narodów, do kościoła w Ciekocinie w niedzielę 11,18,28 kwietnia od godz. 10.20 – 14.00. Organizatorem wystawy jest Kancelaria Senatu.

6. W sobotę 17 kwietnia do Ciekocina zapraszam, na godz. 10.00 dzieci które. przygotowują się do I Komunii św.