Niedziela Palmowa 28.03.2021

1. Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej, rozpoczyna uroczysty obchód Wielkiego Tygodnia. Jego punktem kulminacyjnym będzie Święte Triduum Paschalne upamiętniające wydarzenia od Ostatniej Wieczerzy po chwalebny dzień zmartwychwstania Pańskiego. W tych świętych dniach odnajdujemy najgłębszy sens życia Kościoła, świętej liturgii oraz źródło wszelkiej łaski.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Kolekta na inwestycje.

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00.

5. Święte Triduum Paschalne, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego

Sasino – 17.00 – adoracja do 21.oo

Sasino – 17.00 adoracja do 21.00 (spowiedź 20.40 – 21.00)

Wielka Sobota Adoracja od godz. 8.oo. Do południa błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny.

Związku z pandemią święcenie pokarmów odbędzie się w następujących wioskach:

Sasino – kościół parking 9.00

Sasino – przy krzyżu ( napis Sasino ) 9.15

Ciekocino – przy krzyżu 9.30

Słajszewo – przy krzyżu 9.45

Biebrowo – przy krzyżu 10.00

Jackowo – przy boisku 10.15

Choczewko – przy krzyżu 10.30

Kurowo – przy kaplicy 10.45

Przebędowo – przy krzyżu 11.00

Ciekocinko – przy krzyżu 11.15

Proszę zachować dystans między sobą.

Msza św. Wigilii Paschalnej w Wielką Noc jest Ona najbardziej uroczysta w całym roku kościelnym. Sasino – 20.00 Zmartwychwstanie Pańskie. Ciekocino – Msze św., jak w niedzielę.

1. Sasino – w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę, adoracja w Kościele. Znajdźmy czas na osobistą modlitwę i spotkanie z Chrystusem.

2. Taca z tych dni jest przeznaczona na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

3. Poniedziałek Wielkanocny – Msze św., jak w niedzielę.