NIEDZIELA WIELKANOCNA, ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 04.04.2021

1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.

3. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…) Dziękuję za udział w Triduum Paschalnym, za ofiary na kwiaty oraz przygotowanie Grobu Pańskiego i udekorowanie krzyży.

4. Jutro drugi dzień świąt. Msze św. jak w niedzielę. Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Wielkanocnych do puszek przed kościołem złożymy ofiary na wydziały teologiczne i uczelnie katolickie w Polsce.

5. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedziele Miłosierdzia Bożego. Jest to odpust parafialny. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do Sasina – godz. 13.oo. Zapraszam, dzieci które przygotowują się do I Komunii św.

7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w najbliższą sobotę 10 kwietnia od godz. 8.00.