VI Niedziela Wielkanocna 09.05.2021

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

3. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. ( kolekta na inwestycje )

4. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy s w Sasinie na nabo

5. żeństwo majowe,

6. Dziś o godz. 11.00 w Ciekocinie odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W białym Tygodniu (10-14 maj) dzieci przychodzą na Mszę św. do Ciekocina na godz. 17.oo. W tym tygodniu Msza św tylko w Ciekocinie o godz. 17.00

7. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca zapraszam na różaniec fatimski po Mszy św o godz.17.oo.