XIII Niedziela zwykła 26.06.2022

Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

3. środę przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. odpustowa w Ciekocinie o godz. 18.00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 09.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św.: piątek Sasino 08.45 : Ciekocino – godz. 17.50

6. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Odwiedziny chorych sobota od godz. 8:00.

8. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu w Sasinie o godz. 09.00, w Sobotę o godz. 19.00; Msza św., na Stilo w niedzielę o godz. 18:00.