XIV Niedziela zwykła 04.07.2021

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.( za tydzień kolekta na inwestycje )

4. Pielgrzymka Izrael – lity 2022 – koszt 3990

5. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00.

6. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Msza św., na Stilo o godz. 18:00.