XIX Niedziela zwykła 07.08.2022

1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna). Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień kolekta na inwestycje.

1. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 09.00.

2. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawie

3. nie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Dariusza Czupryńskiego – orionistę, który głosi Słowo Boże, a po Mszach świętych, zbiera ofiary do puszek na budujące się stacjonarne hospicjum dla dzieci. Wesprzyjmy ofiarami ten szczytny cel.

5. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu w Sasinie o godz. 09.00, w Sobotę o godz. 19.00; Ciekocino piątek g. 18.00. Msza św., na Stilo w niedzielę o godz. 18:00.

6. Festyn Parafialny 13 sierpnia ( sobota ) od godziny 17.00.