XVIII Niedziela zwykła 31.07.2022

1. Dziś ostatnia niedziela lipca, w kalendarzu liturgicznym osiemnasta niedziela w ciągu roku. Liturgia dzisiaj wzywa do troski nie tylko o dobra doczesne, ale przede wszystkim o dobra wieczne. Niech moc Pana płynąca z Eucharystii uzdalnia nas do troski o nasze zbawienie.

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 09.00.

2. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek – Kurowo godz. 16.00. piątek : Sasino – godz. 08.30 ; Ciekocino – godz. 17.50. ( spowiedź )

4. Sobota odwiedziny chorych od godziny 8.00

5. W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Dariusza Czupryńskiego – orionistę, który będzie głosił Słowo Boże, a po Mszach świętych, będzie zbierał ofiary do puszek na budujące się stacjonarne hospicjum dla dzieci. Wesprzyjmy ofiarami ten szczytny cel.

6. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu w Sasinie o godz. 09.00, w Sobotę o godz. 19.00; Ciekocino piątek g. 18.00. Msza św., na Stilo w niedzielę o godz. 18:00.