XX Niedziela zwykła 06.06.2021

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…) ( Boże Ciało )

3. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.(za tydzień kolekta na inwestycje )

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta będziemy sprawować o godz. 17.00 w Ciekocinie. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego. Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności + Janinę Kłusek z Kurowa.