XXII Niedziela zwykła 29.08.2021

1. Czas urlopów i wakacji, który się kończy, był dla wielu z nas okazją do pogłębienia więzi z Bogiem, szukania i rozpoznawania znaków Jego obecności i błogosławieństwa. Jesteśmy bowiem ludem Boga. Czasami wędrującym przez pustynię Izraelitom wydawał się daleki, jednak w rzeczywistości był Bogiem bliskim, zatroskanym o swój lud. Dziś także troszczy się o swój lud, prowadzi go, strzeże, błogosławi, udziela mu sakramentów, żeby żył w świętości. Trzeba jednak zadawać sobie pytanie, czy robię wszystko, by razem z innymi być Jego ludem.

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00.

5. 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św., na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o godz. 8.00 w Ciekocinie., po Mszy św., uroczysty apel w szkole.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św.: Czwartek: Kurowo – 16.00 piątek : Sasino – godz. 17.45 Ciekocino 16.50. Jackowo w niedzielę przed Mszą św.

7. W sobotę o godz/ 7.30 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.