XXIII Niedziela zwykła 05.09.2021

1. Człowiek, który ma serce przepełnione miłością, na spotkaniu chce powiedzieć dosłownie o wszystkim. Kiedy szuka pocieszenia, umocnienia, wsparcia w trudnościach, pomocnej rady, wtedy ma mało czasu na bycie blisko i słuchanie Boga, który kocha. Lecz jeśli nie ma miłości, to wszystko się dłuży i jest tylko niemiłym obowiązkiem. Nie zapominajmy o miłości, gdy jesteśmy na niedzielnej Eucharystii, bo stoimy przed Tym, który jest miłością i z miłości daje nam siebie jako pokarm na życie wieczne.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. (za tydzień kolekta na inwestycje )

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00.

5. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W sobotę o 10.00 w Ciekocinie spotkanie młodzieży która przygotowuje się do Bierzmowania.

7. W niedzielę po Mszy św., o godz. 10.45 w Sasinie spotkanie rodziców dzieci które za rok przystąpią do I komunii Św.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: + Michał Feszak z Słajszewa.