XXVII Niedziela zwykła 03.10.2021

1. Pierwszym, fundamentalnym powołaniem, którym obdarza nas Bóg, jest powołanie do życia w rodzinie opartej na małżeństwie mężczyzny i kobiety. To jest przestrzeń, w której realizujemy swoją świętość i z której wyruszamy w świat, żeby wypełniać różne powołania.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać. (za tydzień kolekta na inwestycje )

4. Jutro o godz. 17.00 w Ciekocinie Ks. Biskup Arkadiusz Okrój, udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

5. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 16.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź św.: Kurowo godz. 16.00.

7. Różaniec w Sasinie: wtorek, środa po Mszy św. o godz. 16.oo. Czwartek – Kurowo o godz. 16.oo, Jackowo o godz.17.00. Piątek – Ciekocino po Mszy św. o godz. 17.oo . W różańcu uczestniczą dzieci które przygotowują się do I komunii św.

8. W niedzielę 10 października na Mszy św. o godz. 9.30 w Ciekocinie, poświęcenie różańca dzieciom które przygotowują się do I Komunii św.

9. W przyszłą niedzielę, 10 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski, który na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II.

10. Kalendarze – Spirala cena 13,90, mały 8,90 składany 10.00.