XXX Niedziela zwykła 23.10.2022

1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 16.00

2. Październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Różaniec w Sasinie- poniedziałek po mszy św. o godz. 9.00, i wtorek o godz. 8.00, środa po mszy św. o godz. 16.00. Czwartek – Kurowo godz. 16.00, Jackowo 16.50, Piątek – Ciekocino – 17.00.

3. Zbliża się miesiąc listopad – czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Najpiękniejszym wyrazem tej pamięci jest Msza św. ofiarowana za zmarłych i nasza modlitwa, dlatego zachęcam aby na ten czas zamawiać zdrowaśki. (wypominki) Kartki można dobierać u ministrantów lub w zakrystii.