XXXII Niedziela zwykła 07.11.2021

1. Bóg prowadzi nas drogami prawdy i miłości. Dał nam przykazania, a więc jasne zasady, konkretne wymagania. W świecie skażonym obłudą i zakłamaniem ci, którzy to demaskują, są narażeni na różne ataki, trudności. Jednak wpatrujemy się w Pana Jezusa, który nie bał się demaskować faryzejskich, nieprawdziwych i nieuczciwych postaw, dlatego miejmy odwagę zawsze stawać po stronie prawdy i uczciwości. Bóg wspiera tych, którzy są Mu wierni.

2. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.( za tydzień kolekta na inwestycje )

4. W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. tego dnia w Sasinie o godz. 9:00.

5. Zachęcam do korzystania z możliwości uzyskania odpustu ofiarowanego za zmarłych. W tym roku przez cały miesiąc listopad za pobożne nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych możemy codziennie uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami (być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga).

6. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na “Weekend dla narzeczonych” 19 -21 listopada 2021r. w Białogórze. Udział w tym programie jest ważnym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl.

7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie zaprasza na Wieczornicę. Odzyskanie Niepodległości 1918. 10 Listopada – godz. 16:00 – Kościół Ciekocino.