VI Niedziela Wielkanocy 22.05.2022

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. Słowo Boże przypomina nam, że miłość do Zbawiciela wyraża się w zachowywaniu Jego nauki. Niech udział w tajemnicy paschalnej Jezusa Chrystusa, celebrowanej w Eucharystii, umacnia naszą miłość do Zmartwychwstałego Pana i pomaga zachowywać Jego słowa w codziennym życiu.

1. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe.

1. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz.18.00 do Sasina. Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego. Po mszy świętej poczęstunek który przygotowała Pani Beata Latarska wraz z Ukrainkami. ( możliwość zakupu )

2. Sanktuarium Pasyjno – Maryjne w Wejherowie zaprasza na odpust w dniach 27-29 maja 2022, wszelkie informacje na plakatach i stronie www.sanktuarium.wejherowo.pl

3. Sasino – zbiórka do puszek na orkiestrę która zagra w czasie procesji Bożego Ciała.