II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021

1. W centrum liturgii drugiej niedzieli Wielkiego Postu Kościół stawia Jezusa, który na górze Tabor ujawnia trzem wybranym uczniom prawdę, że jest umiłowanym Synem Boga Ojca. Oni poznali prawdę o Jezusie, który ich wezwał i za którym podążyli. Niech czas postu będzie dla nas okazją nieustannego odkrywania prawdy o Tym, który na ołtarzach naszych świątyń ofiarowuje się Bogu za nas, staje się pokarmem na życie wieczne.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św.: Czwartek: Kurowo – 16.00 piątek : Sasino – godz. 16.00 ; Ciekocino – godz. 17.00.

5. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo.

6. Zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy.

7. Odwiedziny chorych (sobota) 6.03.2021 godz. 8:00.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Martyna Jankowska z Kurowa.