II Niedziela zwykła 16.012022

1. Dziś druga niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Prosimy Boga, aby dał nam poznać, co należy czynić, i udzielił siły do wypełnienia poznanych obowiązków

4. Odwiedziny duszpasterskie. ( Msze kolędowe o godz. 16.00 )

5. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

6. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

7. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć zespół Meritum z Wicka, który zaśpiewa w czasie Mszy św. o godz. 9.30 w Ciekocinie, a po Mszy św. da krótki koncert kolęd. Zapraszam.

8. We wtorek o godz. 13.00 w Ciekocinie pogrzeb śp. Kazimiery Jankowskiej z Biebrowa.