IV Niedziela adwentu 19.12.2021

1. W Piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Zanim zasiądziemy do wieczerzy, zadbajmy nie tylko o zachowanie tradycji postnego posiłku, lecz przede wszystkim, przez wspólną modlitwę, czytanie opisu narodzenia z Ewangelii św. Łukasza oraz łamanie się opłatkiem, stwórzmy w swoich domach przestrzeń, by Bóg mógł zagościć w naszym życiu. O północy zapraszamy wszystkich parafian i gości na pasterkę. Zgodnie z tradycją naszych ojców będziemy się dzielić radością z Bożego Narodzenia.

3. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

4. Piątek 24.12 Pasterka – Ciekocino 22.oo Sasino 00.00 .

5. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

6. Sobota 25.12 – Narodzenie Pańskie – 8.30 – Kurowo, 9.30 – Ciekocino, 10.45 – Sasino, 12.00 – Jackowo.

7. Niedziela 26.12 – drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Św. Szczepana, pierwszego męczennika – Msze św., jak w każdą niedziele. Zbiórka do puszek na rzecz KUL.

8. Odwiedziny duszpasterskie – Kolęda – od 2 stycznia 2022. Z powodu COVID 19 Msza św., w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic. Plan 26 grudnia.