IV Niedziela Wielkanocy 25.04.2021

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

3. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

4. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00

5. Zapraszam na wystawę św. Jana Paweł II obrońca praw narodów, do kościoła w Ciekocinie w niedzielę ,28 kwietnia od godz. 10.20 – 14.00. Organizatorem wystawy jest Kancelaria Senatu.

6. W sobotę 1 maja do Ciekocina zapraszam, na godz. 11.00 dzieci które. przygotowują się do I Komunii św.

7. Chorych odwiedzę w sobotę 1 maja od godz. 8.00.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Genowefa Lewandowska z Ciekocinka.

9. Zacnym parafianom i miłym gościom, odpoczywającym wśród nas, solenizantom i jubilatom, na nowy tydzień: Niech Bóg was Błogosławi i strzeże, niech Bóg rozpromieni oblicze swoje nad wami i obdarzy was radością i pokojem.