V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

1. Wezwanie do nawrócenia jest zachętą do nieustannego odkrywania piękna i głębi Eucharystii. W Wielkim Poście ta droga prowadzi do źródła, którym jest Ewangelia Jezusa Chrystusa. Zbliżamy się do świąt, wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je przed naszymi oczyma w Wielki Piątek. Niechaj ten czas będzie szczególnym czasem wyciszenia i towarzyszenia Jezusowi w Jego cierpieniu i męce.

4. Spowiedź świąteczna przed świętami będzie we wtorek 23 marca. Ciekocino 16.30, Sasino 16.30

5. Zapraszam na Drogę Krzyżową – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i śpiewania Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny: Czwartek Jackowo godz. 15.:30,. Kurowo godz. 16:00, Piątek Sasino godz. 16.oo, Ciekocino godz. 17.oo.

6. W czwartek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dokładnie dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Msza św. Sasino godz. 9.00., Kurowo 16.00

7. Zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego.