Wniebowstąpienie Pańskie 29.05.2022

1. Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Święty Łukasz w Dziejach Apostolskich zanotował, że Jezus w obecności Apostołów uniósł się w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. Modlimy się dzisiaj, aby Dobry Bóg „wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus, jako pierwszy z ludzi, przebywa z Bogiem”

2. Dziękuje dyżurnym za troskę o kościół. (…)

1. Za wszelkie ofiary i pomoc – składam serdeczne Bóg zapłać.

1. W Środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe.

1. Ciekocino – jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Sasino – jak w każdą pierwszą niedziele miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św.: czwartek Kurowo – godz. 16.00; piątek : Sasino – godz. 15.00 ; Ciekocino – godz. 17.00.

3. Sasino – zbiórka do puszek na orkiestrę która zagra w czasie procesji Bożego Ciała.

4. Odwiedziny chory sobota od g. 8.00

5. W najbliższą niedzielę, 5 czerwca przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy.